Szkoła Podstawowa nr 78 im. Mikołaja Kopernika

ul. Jedności Narodowej 195 , 50-303 Wrocław


Wolontariat

Szkolny kiermasz charytatywny na rzecz Fundacji NA RATUNEK Dzieciom z Chorobą Nowotworową


"Podaruj prezent na Święta"

Zebraliśmy prezenty dla Wrocławskiego Przylądka Dobrej Nadziei. Podczas akcji "Podaruj prezent na Święta" udało się dzięki naszym uczniom i ich rodzicom zebrać dwadzieścia siedem nowych gier planszowych, które zostaną podarowane chorym dzieciom. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom!


Kiermasz bożonarodzeniowy

Drodzy rodzice i uczniowie ! Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie akcji charytatywnej " Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". Prosimy uczniów o przygotowanie samodzielnej dekoracji świątecznej ( kartka, bombka, zawieszka na choinkę, ozdoba itp.)

Prosimy uczniów o przygotowanie samodzielnej dekoracji świątecznej ( kartka, bombka, zawieszka na choinkę, ozdoba itp.), wykonanie udekorowanego pierniczka lub ciasteczka. Można też przeznaczyć na kiermasz używane lecz w dobrym stanie zabawki, książki, gry i przybory szkolne. Kiermasz odbędzie się w dniach 18- 21.12.17 r. w godzinach popołudniowych. W zależności od stopnia zaangażowania danej klasy będą przyznawane punkty w ramach "Ligii klas". Zbiórka darów w sali nr 18.

Koordynatorem akcji jest pani pedagog Danuta Kucharska.Marzycielska Poczta

Nasi młodzi wolontariusze z grupy Podaj Dalej piszą listy do chorych dzieci z portalu Marzycielska Poczta

 Szkolna grupa wolontariuszy "Podaj dalej" ogłasza

zbiórkę żywności oraz akcesoriów dla psów i kotów ze schroniska we Wrocławiu


Akcja "Góra grosza" zakończona